Anasayfa

 


C&T Yatçılık’a Hoşgeldiniz

 

C&T YATÇILIK beşinci yılına ulaşıyor. Belirsiz bir ekonomik düzenin zorluklarına rağmen, aldığımız olumlu geri dönüşler bize uluslararası alanda verdiğimiz servisin kalitesini ve işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı bir kez daha gösterdi. Charter, satış ve teknik servis konusunda gurur duyduğumuz çalışmalar gerçekleştirdik.  

 

Aralık 2011

C&T Yatçılık, Türkiye’ ye MYBA bağlantılı tekne satış servisini birlikte çalıştığımız  Bernard Gallay Yachting Brokerage (BGYB) ile getirmek ve profesyonel tekne bakım ve teknik servislerini Christophe APOTHELOZ ve Thierry SAGNES’ in yıllarla gelen tecrübelerini uygulamaya koymak fikirlerinden doğdu.

C&T Yatçılık Türkiye ve Doğu Akdeniz bölgesinde tekne satışlarında yoğunlaşmıştır ve Türkiye’de tekne tamir, bakım ve yenileme konusunda çalışmaktadır.

 

 

 

İlk yılımız şirketin tanıtım çalışmaları, charter, satış ve teknik servis konularında tekne araştırmaları ile çok yoğun geçti. Bununla birlikte geçirdiğimiz dört yıl, hızla ve yükselen bir başarıya ulaştığımızı gösterdi.

 

İlk satışlarımız ANDROS Moody 38’, DESTINA Elan 384, NOMAD JFA 50 gibi mütevazi satışlarken, ilerleyen günlerde UHURU Lagoon 57, ZARIK Dynamique 62 , OCEAN 7 catamaran Privilege 585 gibi daha büyük yatlara doğru ilerledi.

NOMAD JFA 50’ nin tümüyle yenilenmesindeki özen ve sonuçtaki başarı, diğer yat sahiplerinin de teknelerinin tümüyle yenilenmesi , tamir ve bakımlarının yapılmasına karar vermelerini sağladı; MAESTRO Dynamique 62’, MI VIDA dynamique 44’, OCEAN7 Privilege 585. Aynı ciddiyet ve titizlik, Schooner WISH Gulet 85’ ın satışından sonra sahiplerinin motoryat LA SULTANE’ ın satışını da bizimle yapmalarını sağladı.

 

Bugün CELANDINE 2900 Jongert, ICHTUS hızlı yariş teknesi, son derece konforlu katamaran CHARLOTTE Sunreef 62 ve ROSINANTE OF NOTIKA’nın Notika 107’ listelerimizde yer almasından mutluyuz.

 

2015 yılında C&T Yatçılık olarak , BERNARD GALLAY YACHT BROKERAGE ile Doğu Akdeniz temsilciliği ve işbirliğimizi sürdürürken, DYNA YACHTS Türkiye temsilcisi olarak da yeni bir dünyaya adim attik.

 

DYNA YACHTS  motoryat üretiminde yıllardır çok tanınmış bir Tayvan markası. 2016 Fort Lauderdale Yat show da sergilenecek yeni modelleri de içeren 51’ den 77’ de kadar tekneler DYNA tersanelerinde üretiliyor. Güncel modeler :D51, D52, D55, D60, D63, D68, D70, ve D77

home

Ayrıca C&T Yatçılık olarak LECOMBLE & SCHMITT hidrolik dümen sistemlerinin Fethiye’den İzmir’e kadar tüm sahil şeridi boyunca servis yetkilisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Link to L&S