Dyna Yatlar

home

See Below our 8 different models of New Motor Yachts, from 51′ to 77′ feet.

Links to: D51 D52 D55 D60 D63 D68 D70 D77


 

EŞSİZ DYNA YATLARI

 

 

Eşsiz Dyna , Dyna tarafından üretilen tüm yatlarda gerçeğe dönüşen bir yaratıcılık ruhudur.

Her bir Dyna yatı tutkulu ustalardan oluşan bir ekip tarafından, amansız bir çalışmayla tasarlanır, lüks ve güvenilir yatlar olarak üretilirler.

 

Dyna Craft Tayvan’ın lider yat üreticilerindendir. Tüm üretim tecrübesini ve felsefesini, müşterilerine standartlara uygun yatlar üretmeye adamıştır ki bu da kişiye özel yat üretiminde olağanüstü şanslar yaratir.

 

Yaptıkları işin tüm dayanağının güven, doğruluk ve dürüstlük olması Dyna Yachts müşterilerinin de bu markayla güvenle çalışmasını sağlar.

 

28 yıldır bu pazarda yat üretimi yapan Dyna Yachts aynı zamanda üretim için ihtiyaç duyduğu tüm mülklerinin, fabrikaların ve tesislerin de sahibidir.

 

Tasarım ofisi dünyanın en ünlü markalarıyla aynı kalitede dizaynlar yapabilecek kapasitededir. Aynı zamanda müşterilerin farklı taleplerini karşılayacak özel tasarımlar da yapılmaktadır. Yatlar üretilmeden önce, yatın tasarım ve planlamasının müşterilerin özel ihtiyaçlarını ve isteklerini tümüyle karşıladığından emin olmak için tasarım ekibi müşterilerle çok yakın bir çalışma yapar. Dünyadaki sadece birkaç çok lüks yat üreticisinin sunduğu özel bir servistir.

 

Dünyanın en iyi markalarından gelen malzemeler, bileşenler ve ekipmanlar kullanılır.

 

Teknenin imalatı aşamasında, tekne sahipleri ya da temsilcileri, kalite kontrol prosesine ve her üretim adımının test edilmesine memnuniyetle kabul edilirler.

 

Tüm yatlar alıcıların taleplerine göre özel yönetmeliklere ya da sınıflandırmaya uygun olarak da üretilebilirler.

 

Dyna Yachts tüm yatları için garanti ve satış sonrası servislerinde süreklilik sağlar, müşterileri ve yetkili satıcılarıyla çok yakın bir çalışma sistemi kurarak satış sonrası problemlerini en aza indirir.

 

Dyna Yachts yetkili satıcıları ve servisleri USA, Avustralya, Asya ve şimdi de Türkiye’de C&T Yatçılık olarak faaliyet göstermektedir.

 

Yeni bir yat almayı düşünüyorsanız, tamir, bakım ya da satış sonrası servise ihtiyaciniz varsa Dyna Craft Türkiye’ye her zaman ulaşabilirsiniz.